Seminole Twilight Results

Recap

Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                        Hy-Tek's Meet Manager 5/7/2005 09:29 PM
                       Seminole Twilight 2005 - 5/7/2005                       
                                   5/7/2005                                    
                                    Results                                    
 
Women 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Robinson, Amber              Unatt                    11.88  -1.1  1 
  2 Arnetta-Willie, Philippa     Unatt                    11.90  -1.1  1 
  3 Meadows, Tawanna             Troy                     11.96  -1.1  1 
  4 Booth, Yanique               Florida Atlantic         12.04  -1.1  1 
  5 Neal, Tangela                Unatt                    12.05  -1.1  1 
  6 Gollman, Ronella             Troy                     12.22  -1.1  1 
  6 Morrison, Kellie             Unatt-Florida HS         12.22  -0.3  2 
  8 Jones, Jian                  Florida Atlantic         12.25  -0.3  2 
  9 McCoy, Daquia                Florida Atlantic         12.40  -0.3  2 
 10 Clary, Malika                Florida Atlantic         12.41  -0.3  2 
 11 Mortimer, Lisa               Unatt                    12.42  -1.1  1 
 12 Mims, Salethia               Kennesaw State           12.53  -1.1  1 
 13 Brown, Sharneka              Florida State            12.54  -2.2  3 
 14 Akinremi, Omolade            Unatt                    12.56  -0.3  2 
 14 Hicks, Lynnsey               Ucf                      12.56  -2.2  3 
 16 Heath, Naikeya               Florida State            12.59  -0.3  2 
 17 Parker, Kayla                Unatt                    12.60  -2.2  3 
 18 Legree, Latoya               Florida State            12.64  -2.2  3 
 19 Washington, Kayla            Albany State             12.66  -0.3  2 
 20 Henderson, Shakavia          Troy                     12.89  -0.3  2 
 21 Demarest, Shannon            Florida Atlantic         13.12  -2.2  3 
 22 Wilds, Stacie                Florida State            13.26  -2.2  3 
 
Women 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Robinson, Amber              Unatt                    23.80   1.2  1 
  2 McCoy, Daquia                Florida Atlantic         24.06   1.2  1 
  3 Meadows, Tawanna             Troy                     24.27   1.2  1 
  4 Clary, Malika                Florida Atlantic         24.29   1.2  1 
  5 Wallace, Carrie              Troy                     24.72   1.3  2 
  6 Neal, Tangela                Unatt                    24.78   1.2  1 
  7 Akinremi, Omolade            Unatt                    24.79   1.3  2 
  8 Gollman, Ronella             Troy                     24.80   1.2  1 
  9 Legree, Latoya               Florida State            24.92   1.3  2 
 10 Heath, Naikeya               Florida State            24.99   2.1  3 
 11 Batchelor, Kandia            Florida State            25.30   2.1  3 
 12 Washington, Kayla            Albany State             25.31   2.1  3 
 13 Mortimer, Lisa               Unatt                    25.40   1.2  1 
 14 Parker, Kayla                Unatt                    25.58   1.3  2 
 15 Mims, Salethia               Kennesaw State           26.12   1.3  2 
 16 Henderson, Shakavia          Troy                     26.42   2.1  3 
 17 Lane, Deanna                 Florida State            26.68   1.3  2 
 18 Hammond, Lani                Kennesaw State           27.20   2.1  3 
 
Women 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Stephens, Marilyn            Florida Atlantic         55.08  
  2 Wallace, Carrie              Troy                     55.13  
  3 Rich, Devon                  Unatt                    56.77  
  4 Batchelor, Kandia            Florida State            57.24  
  5 Williams, Jocelyn            Troy                     58.71  
 
Women 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hagberg, Raynell             Unatt                  2:08.90  
  2 Parker, Barbara              Florida State          2:10.05  
  3 Krueger, Romy                Unatt                  2:13.37  
  4 Mondragon, Sydney            Florida State          2:15.05  
  5 Pettus, India                Florida State          2:15.50  
  6 Garcia, Elizabeth            Florida Southern       2:15.70  
  7 Kozub, Karen                 Ucf                    2:16.25  
  8 Creavy, Golden               North Florida          2:16.34  
  9 Jones, Christina             Ucf                    2:16.93  
 10 Colbrook, Whelma             Unatt                  2:20.30  
 11 Zieminski, Kristen           Ucf                    2:20.79  
 -- Granger, Kaitlyn             North Florida              DNF  
 -- Phanord, Mesra               Unatt                      DNF  
 
Women 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Bargmann, Belinda            Troy                   4:32.87  
  2 Bowerman, Laura              Florida State          4:35.07  
  3 Hagen, Kirsten               Florida State          4:42.96  
  4 Doud, Erin                   Troy                   4:45.28  
 -- Parker, Barbara              Florida State              DNF  
 
Women 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hayes, Patrina               Kennesaw State         9:53.30  
  2 Heffernan, Fallon            Jacksonville          10:20.80  
  3 Davey, Amanda                North Florida         10:23.91  
  4 Kreutzer, Allison            Clayton State         10:45.47  
  5 Garner, Barbara              Kennesaw State        11:17.31  
  6 Bloom, Kelly                 Kennesaw State        11:19.31  
 
Women 5000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Koech, Jael                  Florida Southern      18:18.87  
  2 Mooney, Tara                 Kennesaw State        18:19.39  
  3 Paffie, Cassandra            North Florida         18:54.07  
  4 Price, Kelly                 North Florida         19:25.71  
  5 Andress, Ashley              Florida State         19:45.86  
 
Women 100 Meter Hurdles
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Jones, Kim                   Unatt                    13.54   1.1 
  2 Booth, Yanique               Florida Atlantic         13.76   1.1 
  3 Lane, Deanna                 Florida State            14.01   1.1 
  4 Chin, Diana                  Ucf                      14.06   1.1 
  5 Parker, Kayla                Unatt-Florida HS         14.77   1.1 
  6 Evans, Cara                  Unatt                    15.44   1.1 
  7 Orr, Ashley                  Albany State             15.55   1.1 
  8 Hammond, Lani                Kennesaw State           15.60   1.1 
 
Women 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Batten, Kim                  Unatt                    56.21  
  2 Evans, Cara                  Unatt                    59.94  
  3 Wilson, Helenor              Florida Atlantic       1:01.13  
  4 Chin, Victoria               Ucf                    1:01.18  
  5 Glover, Lindsay              Florida Atlantic       1:01.51  
  6 Kusmierek, Julita            Kennesaw State         1:02.35  
  7 Davis, Meyosha               Albany State           1:14.55  
 
Women 3000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Polko, Magdalena             Kennesaw State        11:23.56  
  2 Keplinger, Danielle          Unatt                 11:54.52  
 
Women 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Florida Atlantic University  'A'                      46.31  
     1) Jones, Jian                     2) Clary, Malika                  
     3) McCoy, Daquia                   4) Stephens, Marilyn              
  2 Troy University  'A'                                  46.80  
     1) Henderson, Shakavia             2) Davis, Tanisha                 
     3) Gollman, Ronella                4) Meadows, Tawanna               
  3 Unatt-Florida High  'A'                               47.48  
 
Women 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Florida Atlantic University  'A'                    3:49.54  
     1) Wilson, Helenor                 2) Glover, Lindsay                
     3) Stephens, Marilyn               4) Clary, Malika                  
  2 Florida State University  'A'                       3:56.47  
 
Women High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Spencer, Levern              Albany State             1.83m    6-00.00 
  2 Larsen, Ann                  Ucf                      1.75m    5-08.75 
  3 Ford, LesSundra              Ucf                      1.65m    5-05.00 
 
Women Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Janson, Lacy                 Unatt                    4.00m   13-01.50 
  2 Fowke, Katie                 Ucf                      3.45m   11-03.75 
  3 Janson, Britney              Unatt                    3.30m   10-10.00 
  4 Caraballo, Leilani           Florida State            3.00m    9-10.00 
  5 Bealert, Kelsey              Ucf                      3.00m    9-10.00 
 -- McNaughton, Leah             Florida State               NH            
 -- Galbreath, Dimitri           Albany State                NH            
 -- Anderson, Jacintha           Florida State               NH            
 -- Janson, Kristin              Florida State               NH            
 
Women Long Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Jones, Kim                   Unatt                    6.46m   0.9  21-02.50 
  2 Parker, Kayla                Unatt-Florida HS         5.85m   0.9  19-02.50 
  3 Spencer, Levern              Albany State             5.85m   0.7  19-02.50 
  4 Rice, LaSheena               Albany State             5.67m   0.8  18-07.25 
  5 Ocana, Janita                Jacksonville             5.62m   0.6  18-05.25 
  6 Chin, Diana                  Ucf                      5.62m   1.1  18-05.25 
  7 Hicks, Lynnsey               Ucf                      5.49m   1.1  18-00.25 
  8 Lane, Deanna                 Florida State            5.27m   0.9  17-03.50 
  9 Demarest, Shannon            Florida Atlantic         5.19m   0.7  17-00.50 
 10 Dupree, LaKeshia             Albany State             5.16m   1.2  16-11.25 
 11 Samailia, Aiesha             Unatt-Florida HS         4.50m   1.1  14-09.25 
 -- Camp, Candice                Albany State                ND   NWI           
 
Women Triple Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Mrozkova, Jana               Albany State            12.05m  +0.0  39-06.50 
  2 Brown, Sharneka              Florida State           11.91m   0.7  39-01.00 
  3 Rice, LaSheena               Albany State            11.84m  +0.0  38-10.25 
  4 Wilds, Stacie                Florida State           11.24m   0.3  36-10.50 
 
Women Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Jeffers, Stephanie           Jacksonville            13.86m   45-05.75 
 
Women Shot Put Invitational
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Wanless, Liz                 Unatt                   17.60m   57-09.00 
  2 Scott, Candice               Unatt                   16.62m   54-06.50 
  3 Cotten, LaQuanda             Unatt                   15.04m   49-04.25 
 
Women Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Nelson, Lindsey              Florida State           49.75m     163-03 
  2 Jeffers, Stephanie           Jacksonville            40.75m     133-08 
  3 Binion, Aletha               Clayton State           34.29m     112-06 
 
Women Hammer Throw Invitational
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Gilreath, Erin               Nyac                    69.90m     229-04 
  2 Scott, Candice               Unatt                   67.60m     221-09 
  3 Cotten, LaQuanda             Unatt                   60.77m     199-04 
 
Women Javelin Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Purcell, Kate                Florida State           39.55m     129-09 
  2 Lane, Deanna                 Florida State           34.48m     113-01 
  3 Steinmetz, Alison            Kennesaw State          33.32m     109-04 
 
Men 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Bolden, Greg                 Albany State             10.33   1.4  1 
  2 Dzingai, Brian               Unatt                    10.37   1.4  1 
  3 Edwards, Robin               Unatt                    10.38   1.4  1 
  4 Bredwood, Llewellyn          Unatt                    10.40   1.4  1 
  5 Carter, Jonathon             Unatt                    10.57   1.4  1 
  6 Morant, Sheldon              Unatt                    10.62   1.4  1 
  7 Williams, Dontrell           Albany State             10.65   0.6  2 
  8 Sterling, Rhoan              Florida State            10.67   1.4  1 
  9 Coley, Rodney                Albany State             10.74   1.2  3 
 10 Argro, Ricky                 Florida State            10.75   0.6  2 
 11 Graham, Azik                 Albany State             10.78   0.6  2 
 12 Nabe, Cedric                 Florida State            10.80   1.4  1 
 13 Griffin, Johnta              Florida State            10.81   0.6  2 
 14 Joe, Allen                   Holyfield TC             10.86   0.6  2 
 15 Baptist, Jean                Unatt                    10.87   0.6  2 
 16 Curry, Rafeeq                Unatt                    10.92   1.2  3 
 17 Clarke, Robert               Edward Waters            11.03   1.2  3 
 18 Bryon, Jean-marie            Unatt                    11.13   1.2  3 
 -- Regis, Marvin                Unatt                      DNF   1.2  3 
 
Men 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Dzingai, Brian               Unatt                    20.33   1.0  1 
  2 Edwards, Robin               Unatt                    20.69   1.0  1 
  3 Harris, Louis                Troy                     20.88   1.0  1 
  4 Chambers, Ricardo            Florida State            21.09   1.0  1 
  5 Edwards, Mark                Gladiator TC             21.35   2.1  2 
  6 Bolden, Greg                 Albany State             21.44   1.0  1 
  7 Sterling, Rhoan              Florida State            21.68   1.0  1 
  8 Coley, Rodney                Albany State             21.71   2.1  2 
  9 Ramsay, Eric                 Unatt                    21.77   2.1  2 
 10 Vickers, Emery               Troy                     21.82   2.1  2 
 11 Robinson, Cedrick            Gladiator TC             21.93   1.0  1 
 12 Baptist, Jean                Unatt                    22.03   1.7  3 
 13 Clarke, Robert               Edward Waters            22.05   1.7  3 
 14 Waugh, Gerald                Unatt                    22.19   2.1  2 
 15 Williams, Dontrell           Albany State             22.25   1.0  1 
 16 Johnson, Greg                Florida State            22.45   2.1  2 
 17 Allen, Kennieth              Florida State            22.46   2.1  2 
 18 Moses, Drew                  Embry-Riddle             22.85   1.7  3 
 19 Fuquay, Aaron                Embry-Riddle             22.93   2.1  4 
 20 Frith, Matt                  Florida State            23.05   1.7  3 
 21 Omoregie, Owenhegie          Embry-Riddle             23.27   2.1  4 
 22 Thompson, Aaron              Mt. Jacinto              23.44   2.1  4 
 23 Caravello, Chris             Mt. Jacinto              24.21   2.1  4 
 
Men 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ramsay, Eric                 Unatt                    47.05   1 
  2 Edwards, Mark                Gladiator TC             47.21   1 
  3 Campbell, Sean               Gladiator TC             48.02   1 
  4 Johnson, Greg                Florida State            48.35   1 
  5 Robinson, Cedrick            Gladiator TC             48.59   1 
  6 Hawkins, DeLarenta           Troy                     48.62   1 
  7 Allen, Kennieth              Florida State            49.13   2 
  8 Smith, Jaheed                Unatt                    50.82   2 
  9 Roberts, Sam                 Mt. Jacinto              51.01   1 
 10 Bridges, Will                Embry-Riddle             51.27   2 
 11 Omoregie, Owenhegie          Embry-Riddle             51.61   2 
 12 Haynie, Joe                  Albany State             52.34   2 
 
Men 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hicks, Ramad                 West Florida           1:53.13  
  2 Charles, Andrew              Unatt                  1:53.22  
  3 Patrick, Chris               Unatt                  1:53.78  
  4 Griffiths, Duane             Florida State          1:54.33  
  5 Maixner, Andrew              North Florida          1:57.15  
  6 Reeves, K.C.                 North Florida          2:00.01  
  7 Poindexter, Scott            West Florida           2:06.57  
 
Men 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lanzel, Aaron                Unatt                  3:48.00  
  2 Nickinson, Chris             Florida State          3:54.10  
  3 Padilla, Michael             West Florida           3:54.47  
  4 Bell, Tyrone                 Florida Southern       3:54.59  
  5 Mutai, Joseph                Kennesaw State         3:55.44  
  6 Davis, Jordon                Unatt                  3:55.45  
  7 Critzer, Eric                Florida State          3:56.18  
  8 Giatino, Joe                 Unatt                  3:56.75  
  9 Hughes, Brandon              Troy                   4:01.30  
 10 Burris, Sean                 Unatt                  4:07.60  
 11 Jesensky, Kenny              Florida State          4:08.69  
 12 Fuqua, Scott                 Unatt                  4:09.29  
 13 Clement, Matt                Unatt                  4:14.44  
 
Men 5000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Phipps, Alex                 Unatt                 15:11.97  
  2 Mutai, Joseph                Kennesaw State        15:36.86  
  3 O'Donoughue, Patrick         Unatt                 16:19.81  
  4 Gill, Vicky                  Unatt                 16:33.69  
 
Men 110 Meter Hurdles
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Oliver, David                Holyfield TC             13.67   1.1 
  2 Matthews, Todd               Holyfield TC             13.87   1.1 
  3 Waugh, Gerald                Unatt                    14.44   1.1 
  4 Dasent, Nattaki              Albany State             14.87   1.1 
  5 Jones, Devin                 Kennesaw State           15.07   1.1 
  6 Douglas, Radonye             Albany State             15.33   1.1 
  7 Frith, Matt                  Florida State            15.94   1.1 
  8 Wood, Dan                    Embry-Riddle             16.16   1.1 
 
Men 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wood, Elliot                 Florida State            52.50  
  2 Dasent, Nattaki              Albany State             54.29  
  3 Thompson, Aaron              Mt. Jacinto              56.43  
  4 Jones, Devin                 Kennesaw State           56.87  
  5 Wood, Dan                    Embry-Riddle             57.00  
 
Men 3000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Skrzypiec, Lukasz            Kennesaw State         9:14.88  
  2 Askew, Clay                  Unatt                  9:29.52  
  3 Kaszkur, Piotr               Kennesaw State         9:40.43  
 -- Byrne, Patrick               West Florida               DNF  
 -- Jackson, Marcus              Albany State               DNF  
 
Men 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Unattached  'B'                                       39.79  
  2 Florida State University  'A'                         39.97  
     1) Argro, Ricky                    2) Sterling, Rhoan                
     3) Dix, Walter                     4) Nabe, Cedric                   
  3 Albany State University  'A'                          40.96  
     1)                                 2) Gray, Sterling                 
     3) Williams, Dontrell              4) Bolden, Greg                   
  4 Troy University  'A'                                  41.16  
     1) Hawkins, DeLarenta              2) Acree, Michael                 
     3) Vickers, Emery                  4) Harris, Louis                  
 
Men 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:31.09  
  2 Embry-Riddle Aeronautical Univ  'A'                 3:34.64  
     1) Bridges, Will                   2) Fuquay, Aaron                  
     3) Wood, Dan                       4) Beckwith, Eddie                
 
Men High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Rhoulac, Brandon             Albany State             2.10m    6-10.75 
  2 Brown, Teddrick              Albany State             1.90m    6-02.75 
 -- Rolle, James                 Unatt                       NH            
 -- Dixon, Kerry                 Florida A & M               NH            
 -- Allen, Shawn                 Florida State               NH            
 
Men Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Peacock, Jacob               Florida State            4.45m   14-07.25 
  2 Crews, Scott                 Troy                     4.45m   14-07.25 
 -- Cotton, Charlie              Florida State               NH            
 -- Hurley, Matt                 Florida State               NH            
 -- Hunter, Kendrick             Unatt                       NH            
 -- Grubecki, Pawel              Troy                        NH            
 -- Washington, Robert           Albany State                NH            
 
Men Long Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Joe, Allen                   Holyfield TC             7.57m  -0.3  24-10.00 
  2 Acree, Michael               Troy                     7.22m  -1.5  23-08.25 
  3 Argro, Ricky                 Florida State            7.03m  -1.7  23-00.75 
  3 Rhoulac, Brandon             Albany State             7.03m  -0.9  23-00.75 
  5 Harris, Tyron                Unatt                    7.01m  -1.0  23-00.00 
  6 Brown, Teddrick              Albany State             6.65m  -2.6  21-10.00 
  7 Clarke, Robert               Edward Waters            6.61m  -0.7  21-08.25 
  8 Wright, Courtney             Florida State            6.51m  -1.1  21-04.25 
  9 Frith, Matt                  Florida State            5.74m  -1.3  18-10.00 
 -- Campbell, Tim                Albany State              FOUL   NWI           
 
Men Triple Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Rhoulac, Brandon             Albany State            15.88m   NWI  52-01.25 
  2 Griffin, Johnta              Florida State           14.05m  +0.0  46-01.25 
  3 Clarke, Robert               Edward Waters           13.14m   0.1  43-01.50 
 
Men Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Johnson, Garrett             Florida State           20.13m   66-00.50 
  2 Scott, Dorian                Florida State           19.31m   63-04.25 
  3 Harrison, Rich               Unatt                   17.16m   56-03.75 
  4 Bourroughs, Beau             Unatt                   15.78m   51-09.25 
  5 Bennett, Michael             Unatt                   12.22m   40-01.25 
  6 Frith, Matt                  Florida State           11.54m   37-10.50 
 -- Pippens, Scotty              Albany State                ND            
 
Men Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Johnson, Garrett             Florida State           56.35m     184-10 
  2 Scott, Dorian                Florida State           52.61m     172-07 
  3 Pippens, Scotty              Albany State            50.00m     164-00 
  4 Clayman, Scott               Unatt                   48.36m     158-08 
  5 Bennett, Michael             Unatt                   48.19m     158-01 
  6 Harrison, Rich               Unatt                   46.22m     151-08 
  7 Bourroughs, Beau             Unatt                   44.85m     147-02 
 -- Wisham, Kyle                 Unatt                     FOUL            
 
Men Hammer Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Diakos, Andrew               Florida State           59.08m     193-10 
  2 Dane, Travis                 Florida State           49.43m     162-02 
  3 Baker, Ryan                  Troy                    46.66m     153-01 
  4 Wernke, Matt                 Unatt                   44.82m     147-00 
  5 Clayman, Scott               Unatt                   43.89m     144-00 
 
Men Javelin Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Rodgers, John                Troy                    55.99m     183-08 
  2 Wisham, Kyle                 Unatt                   53.47m     175-05 
  3 Kull, Scott                  Unatt                   49.69m     163-00 
  4 Wernke, Matt                 Unatt                   47.41m     155-06 
all-access